AkademikTur İstanbul Ofis İrtibat: 0216 349 32 67 

  • Sakarya Akademiktur1
  • Akademik 34
  • Akademik 3
  • Akademik 2
  • Akademik 1
  • Akademik 5


Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı’na gitmek için Akademik tur şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kadınlar için hem güvenilir hem de güzel bir gün geçirmek için en doğru yer burasıdır. Arkadaşlarınız veya çocuklarınız ile keyif dolu anlar geçirebilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bir plajdır. Kandıra Kerpe’de bulunan ve sadece kadınlara özel hizmet veren bir plajdır.
Kerpe miço koyu kadınlar plajı 2016 yılında hizmete açılmıştır. 2017 yılında bu plaja yeni düzenlemeler yapılmış ve her yıl hem Kocaeli hem de çevre illerden ilgi oldukça fazladır. Kerpe miço kadınlar plajı işletmesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülmektedir. Aynı zamanda bu plaja bağlı olan Antikkapı kafesi olan Antikcafe hizmet vermektedir. Sadece kadınlara özel olan bu plaj da 700 şezlong,17 personel, fast food ve deniz ürünleri yiyecek olarak satılıyor. Ayrıca denizden çıktıktan sonra yemek yemek ya da dinlenmek için Antikcafe bahçesinde oturabilirsiniz. Bu cafe’de 250 kişilik oturma alanı bulunuyor.
Akademik tur olarak sizlere taşımacılık ve organizasyon hizmetlerimizi en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Şirketimiz sektörde yıllarca varlığını koruyan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren lider bir şirket olarak biliniyor. Yıllarca siz kıymetli müşterilerimize taşımacılık hizmetlerimizi yüksek kalitede sunuyoruz. Evinize en yakın konumdan servis araçlarımız ile sizleri alıyor, miço koyuna kadar getiriyoruz.

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı Nerede?

Kadınların pek çoğu ‘’Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı Nerede?’’ olduğunu merak ediyor. Burası Kocaeli’ne bağlı bir plajdır. Kocaeli Kerpe’de bulunan bu plaj 81 dönüm alan üzerine kuruludur. Kocaeli Belediyesi tarafından bu plaja ağaçlandırma ve çiçeklendirme yapıldı. Deniz, sessizlik, huzur ve mutlu bir gün geçirmek için Akademik tur şirketimizi arayarak miço koyuna gitmek için rezervasyon oluşturun.
Yaz aylarında Kocaeli ve İstanbul’dan her hafta yüzlerce kadın Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajına geliyor. Miço koyu’nda yapılan düzenlemeler de plajın etrafı etaplar haline getirildi. Plajın etrafı çevrili bir şekilde soyunma kabinleri, otopark, tuvalet, spor alanları, yürüyüş parkurları ve sosyal donatılar ile çevrilmiştir. Burada yüksek güvenlikli bir şekilde hizmet veriliyor. Ayrıca miço koyu plajı’nda KOSKEM’e bağlı 2 bayan cankurtaran görev yapmaktadır.

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?

2016 yılında açılan Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir? Öncelikle bu plaja gidebilmek için Akademik tur şirketimiz ile iletişime geçmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Sadece bayanların bulunduğu bu plaj ücretsiz olarak hizmet veriyor. Ancak şehrin dışında olduğu için araç ile gitmek oldukça zordur. Bunun için günün bir kısmını yollarda geçirmek yerine tur şirketimizin sizlere sunduğu imkanlardan en uygun şekilde faydalanabilirsiniz. Yaz sezonu süresince doğa ile iç içe olan miço plajı’nda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bu plajı görmenizi ve burada en az bir gün geçirmenizi tavsiye etmekteyiz. Akademik tur olarak sizlere en güvenilir taşımacılık hizmetleri sunan öncü bir şirketiz.

Kerpe Miço Koyu Plajı Giriş Ücretleri

Kerpe Miço Koyu Plajı Giriş Ücretleri kısmi olacak şekilde ücretlendirilmiştir. Bu plaja giriş ücretsizdir. Ancak plajın içerisinde bulunan şezlonglar ve şemsiyeler için cüzi ücretler alınmaktadır. Kerpe’de miço koyu kadınlar plajı 1 Haziran’da kadınlara açılıyor. Sabah 09:00 ile akşam 19:00’a kadar hizmet vermektedir. Akademik tur olarak bu saat dilimleri içerisinde sizlere hizmet sunuyoruz. Güvenilir bir şekilde evinize en yakın konumdan sizleri alıyor, aldığımız konuma tekrar bırakıyoruz. Ücretlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizleri 7/24 arayabilirsiniz.
 
Mobil telefondan sitemize bakıyorsanız , telefonların üzerini tıklamanız yeterlidir.
 

  0 555 524 19 78
  0 531 724 69 28
  0 537 918 99 19
  0 539 678 05 74