Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve Karadağ’da birçok başarılı yatırım projesine imza attık.

Sosyal Medya Paylaşımlarımız

İLETİŞİM

PIAZZA RESIDENCE K:12 D:81 MALTEPE / ISTANBUL / TURKEY

BULEVAR DŽORDŽA VAŠINGTONA BR. 51 PODGORICA / MONTENEGRO

info@karadagdayatirim.com

Okul Ve Tur Gezileri

Akademik Tur Otobüs Kiralama & Organizasyon Taşımacılığı ile siz değerli müşterilerine uzun veya kısa mesafe gezilerinizde dilediğiniz zaman, plan & bütçenize en uygun araçlar & vip filosu ile hizmet vermektedir. İster il içi olsun, ister il dışı olsun size ve sevdiklerinize güven ve konfor içinde hizmet veren firmamız, filosundaki araç çeşitlerinden istediğiniz adette kiralama imkânı sunar. İletişim adres ve telefonundan birebir görüşüp bilgi alabilirsiniz. Araçlarımız bakımlı, kadromuz eğitimlidir. Gezi,tur,seyahat,düğün, kına, asker, nişan, tatil, piknik, turizm gezileri, öğrenci ve personel servisi, vip taşımacılık gibi organizasyonlarda yanınızdayız.

Şehir içi ve şehirler arası özel ve tarihi gezilere otobüs temin edebileceğiniz Akademik Tur  kendine özel otoparkında bakımını ve temizliğini yaptığı otobüsleriyle bu hizmeti de kalite ve güven çerçevesi içinde vermektedir. Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolulun ve tüm Türkiye’nin güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa ve uzun süreli tüm turlarınıza istenilen her koltuk sayısın da Otobüs, Midibüs, Minibüs ve Vip araçlar temin etmekteyiz.

99
SEKTÖR TECRÜBESİ
85
tamamlanan işler
90
kaliteli hizmet

Turizm organizasyonları yapıyor ve taşıma işlerinizi yürütecek uzman bir kadroya ihtiyacınız varsa, D2 belgeli araçlarımızla size hizmet vermeye hazırız. Otel ve havaalanı transferleriniz için de hizmet vermeye hazırız. Sitemizin anasayfasından ya da gezinme menülerinden, diğer hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Yurtiçinde ve yurtdışında bir uçtan bir uca hizmetimizle İstanbul da yolcu taşımacılığının en güvenilir adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

2008 den bugüne konforlu, kaliteli & güvenli bir şekilde sizlere hizmet vermekten onur & gurur duyarız.

Hizmetlerimiz
İletişim
Adres

Hasanpaşa Mahallesi, Ahmet Rasim Sokak, Ekinler İş Hanı, No:21-D5 Hasanpaşa Kadıköy/İstanbul

Telefon

0216 349 32 67

Telefon

0555 524 19 78

Telefon

0531 724 69 28

Mail

info@akademiktur.com