Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve Karadağ’da birçok başarılı yatırım projesine imza attık.

Sosyal Medya Paylaşımlarımız

İLETİŞİM

PIAZZA RESIDENCE K:12 D:81 MALTEPE / ISTANBUL / TURKEY

BULEVAR DŽORDŽA VAŠINGTONA BR. 51 PODGORICA / MONTENEGRO

info@karadagdayatirim.com

Şehir İçi & Şehir Dışı Servis Hizmeti

Otobüs kiralama çok sık ihtiyaç olmayan bir durum olduğundan dolayı otobüs kiralamamız gerektiğinde ne yapacağımızı bilemeyiz. Varsa tanıdık birileri fiyat sorar, yoksa eşe dosta sorar uygun gördüğümüzü kiralarız. Peki otobüs kiralarken nelere dikkat etmeliyiz veya otobüs kiralama yaklaşık olarak kaç para tutar?

Öncelikle dikkat etmemiz gereken husus zamanlama. Düğün gibi gergin bir ortamda, bütün gerginliğin üzerine sevdiklerinizi düğüne getirmesi gereken aracın gecikmesi sizi bir hayli zora sokar. Dolayısıyla otobüs kiralarken geç kalmaması için kendimizce bazı önlemler alabiliriz. Sizin de tahmin ettiğiniz gibi bu önlem aracı yarım saat öncesine çağırmak olur. Ayrıca kiralayacağınız aracın şoförünün aracın kalkacağı bölgeye yakın ikamet ediyor olması bu konuda avantaj sağlar. Uzak bir bölgeden gelecek olan otobüs şehir içi trafikte takılıp geç gelebilir.

99
SEKTÖR TECRÜBESİ
85
tamamlanan işler
90
kaliteli hizmet

Otobüs gelmeden önce park yerini ayarlamak da önemli. Otobüs geldiğinde ayarladığınız yere aracı park ettirmeniz hem misafirleriniz açısından, hem de aracın kullanıcısı açısından, özellikle İstanbul’da çok önemli.

Aracın konforu genellikle kiraladığınız aracın yaşıyla ve modeliyle alakalıdır. Fakat ne kadar konforlu bir otobüs kiralarsanız ücreti de o kadar fazla olacaktır. Dolayısıyla yolculuğun uzunluğunu göz önüne alarak, bütçenize uygun konforda bir otobüs kiralayabilirsiniz.

Korna! Eğer düğüne dat dat dat eşliklerinde gidiyorsanız otobüs kiralama yaparken kornasının iyi öttüğünden emin olun!

Sadece otobüs için olmasa da düğüne giderken otobüslere havlu bağlamak çok yaygın bir geleneğimizdir. Havluları önceden ayarlamayı unutmayın!

Şimdi geldik maliyet konusuna. Burada düşünülmesi gereken 3 husus var. Bunlar:

Hizmetlerimiz
İletişim
Adres

Hasanpaşa Mahallesi, Ahmet Rasim Sokak, Ekinler İş Hanı, No:21-D5 Hasanpaşa Kadıköy/İstanbul

Telefon

0216 349 32 67

Telefon

0555 524 19 78

Telefon

0531 724 69 28

Mail

info@akademiktur.com