Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve Karadağ’da birçok başarılı yatırım projesine imza attık.

Sosyal Medya Paylaşımlarımız

İLETİŞİM

PIAZZA RESIDENCE K:12 D:81 MALTEPE / ISTANBUL / TURKEY

BULEVAR DŽORDŽA VAŠINGTONA BR. 51 PODGORICA / MONTENEGRO

info@karadagdayatirim.com

Vip Araç Ve Servis Kiralama Hizmeti

Akademik Tur Otobüs Kiralama & Organizasyon Taşımacılığı ile siz değerli müşterilerine uzun veya kısa mesafe gezilerinizde dilediğiniz zaman, plan & bütçenize en uygun araçlar & vip filosu ile hizmet vermektedir. İster il içi olsun, ister il dışı olsun size ve sevdiklerinize güven ve konfor içinde hizmet veren firmamız, filosundaki araç çeşitlerinden istediğiniz adette kiralama imkânı sunar. İletişim adres ve telefonundan birebir görüşüp bilgi alabilirsiniz. Araçlarımız bakımlı, kadromuz eğitimlidir. Gezi,tur,seyahat,düğün, kına, asker, nişan, tatil, piknik, turizm gezileri, öğrenci ve personel servisi, vip taşımacılık gibi organizasyonlarda yanınızdayız

99
SEKTÖR TECRÜBESİ
85
tamamlanan işler
90
kaliteli hizmet

Şehir içi ve şehirler arası özel ve tarihi gezilere otobüs temin edebileceğiniz Akademik Tur  kendine özel otoparkında bakımını ve temizliğini yaptığı otobüsleriyle bu hizmeti de kalite ve güven çerçevesi içinde vermektedir. Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolulun ve tüm Türkiye’nin güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa ve uzun süreli tüm turlarınıza istenilen her koltuk sayısın da Otobüs, Midibüs, Minibüs ve Vip araçlar temin etmekteyiz.

Akademik Tur  İle geçmişten gelen tecrübemiz ve günümüz teknolojisiyle uzun yolları sizler için keyifli hale getirerek sizleri sevdiklerinize & hayallerinizdeki yerlere ulaştırıyoruz.

Araç içindeki yolculuğunuz en sevilen sanatçıların son albümleri ve en son çekilen filmler eşliğinde bir yandan da çay ve kahvenizi yudumlarken konforlu ve huzurlu bir yolculuğa dönüşüyor.

Hizmetlerimiz
İletişim
Adres

Hasanpaşa Mahallesi, Ahmet Rasim Sokak, Ekinler İş Hanı, No:21-D5 Hasanpaşa Kadıköy/İstanbul

Telefon

0216 349 32 67

Telefon

0555 524 19 78

Telefon

0531 724 69 28

Mail

info@akademiktur.com