Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve Karadağ’da birçok başarılı yatırım projesine imza attık.

Sosyal Medya Paylaşımlarımız

İLETİŞİM

PIAZZA RESIDENCE K:12 D:81 MALTEPE / ISTANBUL / TURKEY

BULEVAR DŽORDŽA VAŠINGTONA BR. 51 PODGORICA / MONTENEGRO

info@karadagdayatirim.com

Şoförlü VİP Minibüs Kiralama İle İlgili 2 Ana Başlık

ŞOförlü Araç Kiralama

Şoförlü Vip Minibüs kiralama hizmetinin önemli parçası olan şoförlü vip minibüs kiralama hizmetimizle ister günlük, ister haftalık, ister aylık, ister saatlik, ister yıllık planladığınız seyahat süresince kaliteli ve profesyonel hizmet veren şoförlerimizle şehrin- ülkemizin her, bölgesinden her bölgesine konforlu, güvenilir, yolculuk sağlayabilirsiniz.

Sürücülü vip minibüs kiralama hizmetimizde, ihtiyaçlarınız belirlenir ve bunlar doğrultusunda size uygun olan vip minibüs ve servisler belirlenir. Başlangıç noktanız olan bölge belli olur ve kullanım amacınıza doğrultusunda araç, sürücüsü ile birlikte varacağınız noktaya kadar siz ile gelir, size eşlik eder.

Sürücülü VİP Minibüs kiralama işinin avantajlarından biri, size zamanınızdan tasarruf ettirmesidir. Trafik içinde sizlere yapacağınız yapmanız için vakit kazandırır. Özellikle kalabalık bölgelerde trafik, park sorunu sebebiyle varmak istediğiniz yere ulaşmak bazen saatler sürebiliyor. Bazen hedef lokasyonunuza gelseniz dahi etrafında park alanı bulamadığınız için defalarca pak yeri aramak ve bu arama içinde haracadiğiniz zamanı kaybedebilirsiniz. Şoförlü VİP Minibüs kiralama hizmetimizle tüm sorunlardan kurtulmuş, konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Şoförlü VİP Minibüs Kiralamanın Avantajları

Toplu davetlerde, aile gezilerinde, grup gezilerinde, okul gezilerinde, kalabalık gruplar olarak biryerden başka bir yere ulaşmak oldukça zordur. Yolculuğun kârlı olması için şoförlü VİP minibüs kiralama hizmeti tam da burada grup yolculuklarının sorunlarını çözmeye yardımcı olur. Bu gezilerde sorumlu kişiler ile iletişime geçip, gruptaki kişi sayısına, gidilecek ve gerekirse konaklanacak yerlerin haritası çıkarılır. Gidilecek noktaya en hakim şoför görevlendirilir ve bu şoförümüz, yolculuk boyunca müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak sürüş becerisi ve sürücülük tecrübesi ile sizi veya misafirlerinizi güvenle gitmek istedikleri yere ulaştıracaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta araç ve şoför tecrübesidir. Şoförlü VİP minibüs kiralama adı altında eski model araçlarla hizmet veren veya sürüş kabiliyeti düşük şoförlerle hizmet veren firmalar ne yazık ki sektörde vardır. Firma araştırması yapılmadan tercih edilen yolculuklarda günün sonuna geldiğinizde pişmanlık yaşayabilirsiniz. Konforlu ve güvenilir bir yolculuk hayaliyle çıktığınız yolculukta bakımları eksik olduğu için yolda kalabilen araçlarla veya şoförlük deneyimi oldukça yetersiz olduğu halde, görevlendirilen şoförlerle yolculuk yapıp pişmanlık yaşayan ve kapımızı çaldıklarında bizimle de aynı sorunu yaşarlar mı diye tereddüt eden misafirlerimiz tabii ki oluyor. Ancak firmamız hem araç hem şoför seçimi noktasında, araçların bakımı ve şoförlerin eğitimi konusunda oldukça hassas davranmakta ve bu bağlamda her daim titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Bir kez bu hizmetimizden faydalanan müşterilerimizin başka etkinliklerde tekrar bizi tercih etmesi en önemli referansımızdır.

Gerçekleşecek etkinliğe katılacak kişilerin bireysel olarak oraya ulaşmalarının çok daha altında bir maliyetle şoförlü minibüs kiralama hizmetimizden faydalanarak yolculuğunuzu hem konforlu hem de daha ekonomik hâle çevirebilirsiniz.

Author

admin

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir